Kültür ve Medeniyetimize Yön Verenler Dersi 5. Hafta Konu Özeti ve Etkinlikleri

seyfikara

Sadrazam

Elinize sağlık sayın hocam çok güzel çalışma olmuş.
Diğer haftaları da bekleriz...

merhaba hocam,
ilk haftaların özeti var mıydı acaba? 5. haftadan itibaren var sanki. şimdiden teşekkürler

Kültür ve medeniyet dersi yıllık planında şeyh Edebali Akşemseddin geçiyor, buradaki konularda başka konular hangisi doğru yıllık plan?? Yıllık planla etkinliğin alakası yok

ahmettektas

Kaptan-ı Derya

Kültür ve medeniyet dersi yıllık planında şeyh Edebali Akşemseddin geçiyor, buradaki konularda başka konular hangisi doğru yıllık plan?? Yıllık planla etkinliğin alakası yok
Haklısınız sayın hocam. Buada hazırladığım içerik, genellikle 5. sınıfların yıllık planına göre ama isteyen 6.sınıflara da kullanır. Benim okulda 5, 6,7 ve 8. sınıflara uyguluyoruz.ne yapalım elimizde doğru dürüst program, ders kitabı vb yok. Ben de olduğu kadar bir şeyler yapmaya çalışıyorum.
Yıllık planları inceleyin isterseniz benim içerikler 5 ve 6. sınıflar için.
Şeyh Edebali vb onlar 7 ve 8. sınıfların konusu...

Yine de ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim...

Haklısınız sayın hocam. Buada hazırladığım içerik, genellikle 5. sınıfların yıllık planına göre ama isteyen 6.sınıflara da kullanır. Benim okulda 5, 6,7 ve 8. sınıflara uyguluyoruz.ne yapalım elimizde doğru dürüst program, ders kitabı vb yok. Ben de olduğu kadar bir şeyler yapmaya çalışıyorum.
Yıllık planları inceleyin isterseniz benim içerikler 5 ve 6. sınıflar için.
Şeyh Edebali vb onlar 7 ve 8. sınıfların konusu...

Yine de ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim...
evet benimki de 5.sınıf için. çok teşekkür ederim çok yardımı oldu emeğinize sağlık.

Üst Alt